Left
Right
Якість прямісінько
з самої Італії
Відомий європейський бренд меблів, що народився на півдні Італії – тепер представлений і в Україні.

Більше ніж 60 років тому там почали виготовляти матраци що вже відомі по по всій Європі. За цей час маленька фабрика з примітивним обладнанням переросла у високотехнологічну та стала унікальним в своєму роді виробництвом. Якість кожного виробу підтверджена багаторічним досвідом, професіоналізмом і великою любов'ю до своєї справи всієї команди MaxDivani.
Колекція
Alleviare - середньої жорсткості
Італійці кажуть, що усього має бути в міру. Знаєте, так сталося і з цим матрацом. Це красень-велетень середньої жорсткості, який сподобається людям...
Дізнатися більше
Empireo - помірно м'який
Матраци MaxDivani це італійський символ комфорту. Існує стереотип, що занадто м'який матрац може бути небезпечним для хребта...
Дізнатися більше
Coltre - помірно жорсткий
Модель Coltre забезпечує ідеальний баланс комфорту і потужної підтримки. На такому матраці вам ніколи не буде спекотно. Усе завдяки...
Дізнатися більше
Hybrid system - вам не доведеться шукати компроміси та обирати один з двох типів матраців. Ми поєднали всі переваги пружинного та безпружинного типів матраців в унікальну гібридну конструкцію. Тисячі незалежних пружини та найсучасніші спінені матеріали подарують максимальний комфорт та гарантовано забезпечать анатомічний ефект.
Eco-friendly матеріали.

Використання органічних матеріалів чохла, гарантованно виключає появу плісняви чи кліщів, а також алергічні реакції. Матеріали мають європейські сертифікати з безпеки та якості матраців, тому ви можете впевнені у безпечності матраців для алергіків.
Повна гарантія 7 років.

Ми впевнені у якості своєї продукції і тому протягом семи років ви отримуєте гарантію виробника на матрац та матеріали наповнення. Завдяки унікальній конструкції та сучасним матеріалам наповнення строк служби матраца суттєво перевищує гарантійний термін.
Купівля без ризику!
Уперше в Україні послуга безпечної покупки:
30 ночей тестового періоду з гарантованою можливість обміну. Єдина умова - зберегти цілісність фабричної упаковки.
Протягом місяця з моменту купівлі можна безкоштовно обміняти матрац або оформити повернення.
Курувати матраси ще ніколи не було так просто!
Сучасні спінені матеріали: latex foam, memory foam, gel memory foam відповідають за ваш тактильний комфорт. Комбінації цих матеріалів різною щільності дозволяє забезпечити делікатну підтримку відповідно до ваших уподобань.
Чому саме матрац MaxDivani?
Новини
Контакти:
Телефон: +380 67 800 88 07
E-mail: maxdivani@ukr.net
м. Київ, вул. Біломорська, 2
Співпраця
Будь ласка, заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Імя
Телефон
Коментар до запиту